...

SMART SHINE

SMART SHINE

İNOVASYON
Şıklıkla Buluşuyor

Sesiniz yolculuğunuzu aydınlatsın!

YENİ ÖZELLİK

Karavanın kurulumundan sökülmesine kadar yönetimi oldukça kolaydır.

Şehirdeki hayatınız artık daha kolay…

Araç, L6 ve L7 kategorilerinde kullanım için uygundur. 4x2 RWD (arkadan çekiş) ve 4x4 Dört Tekerlekten Çekiş (AWD) seçenekleri bulunmaktadır. En önemli özelliği çok yönlü gövde yapısıdır. Bu, CPEV (Combo Purpose Electric Vehicle) sınıfının yaratıcısıdır.

Özellikler
  • Hırsızlığa Karşı Önleyici Sistem
  • Çarpışma Sensörü
  • Bağlantı Özellikleri
  • Değiştirilebilir Pil

Catchy


6.6 kWh (L6)


Catchy Cargo

6.6 kWh (L6)


Catchy Power

12 kWh (L7)

Araç, alçak bir ağırlık merkezi için elektrikli hub motorlara sahip olup, düşük binme ve iniş ile yükleme eşiğine izin verir. Ayrıca, elektronik bir diferansiyel kilidi ve 4x2 ile 4x4 modları arasında geçiş yapabilme yeteneğine sahiptir.

HOTOMOBİL İLE TEKNOLOJİ

Monoblok ,Fiberglass ve Antibakteriyel, alev almaz bir gövdeden üretilmektedir.

Daha hafif, paslanmaz, ek yeri olmadığı için kesinlikle su almaz sızdırma yapmaz ve rütubet oluşmaz.

Kabinin antibakteriyel özelliğinden dolayı bakteri oluşumunu engeller. Soğuk ve sıcak hava koşullarında dışarıdaki havayı daha az hissetmenizi sağlar. 20 mm yüksek dansiteli poliüretan izolasyonu sayesinde termos etkisi yaratmaktadır. İçeriyi ısıttığınızda sıcak, soğuttuğunuzda uzun süre aynı ısıda kalır.

Hotomobil olarak gövde malzemelerimizde uzay mekikleri, yat ve savunma sanayi ürünlerinde kullanılan yüksek kimyasal ve mekanik dayanımlara sahip uzun ömürlü hafif dayanımı yüksek ve esnek yapıda sızdırmazlık kabiliyeti çok yüksek elyaf takviyeli kompozit malzemeler kullanılmaktadır.

Hotomobil